Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Baildon

( ilość produktów: 4 )

 GWARANCJA

  1. Fabryka "Wiertła Baildon" Spółka Akcyjna gwarantuje nabywcom swoich wyrobów, że każdy produkt wykonany i dostarczony przez Spółkę powinien być wolny od wad materiałowych i produkcyjnych.
  2. Zobowiązania Fabryka "Wiertła Baildon" Sp. z o. o. wynikające z tej gwarancji ograniczają się do bezpłatnej naprawy lub wymiany, ewentualnie wystawienia noty uznaniowej na reklamowany produkt.
  3. Okres gwarancji wynosi 1 rok od daty sprzedaży.
  4. Reklamowany produkt użytkownik powinien dostarczyć na swój koszt do miejsca, w którym dokonał zakupu, tj. punktu handlowego obsługiwanego przez autoryzowanego przedstawiciela handlowego Fabryka "Wiertła Baildon" Sp. z o. o., lub do siedziby Spółki – wraz z informacją o obrabiarce, obrabianym materiale, zastosowanych parametrach oraz środkach smarująco - chłodzących..
  5. Fabryka "Wiertła Baildon" Sp. z o. o. oceni, czy narzędzie podlega gwarancji. W przypadku niewłaściwego stosowania lub przeostrzenia wiertła pogarszającego jego wydajność, Fabryka "Wiertła Baildon" Sp. z o. o. nie uzna prawa z tytułu gwarancji.
  6. Fabryka "Wiertła Baildon" Sp. z o. o. nie uzna innych gwarancji oprócz powyższej oraz nie udziela upoważnienia innym osobom do brania odpowiedzialności za jakiekolwiek produkty naszej firmy.
Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 376 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-08
OK
2024-07-08
jest ok.
pixel